Svatý Kříž je naším světlem...

Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby každý, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl věčný život. (Jan 3,16)

Farnosti

Poděbrady - Libice nad Cidlinou - Vrbice - Kovanice - Žehuň - Kostelní Lhota

Katolická církev je tu pro vás - slouží všem

Označení katolická pochází z řeckého slova katholikos, což doslovně znamená „všeobecná“. Už z názvu vyplývá, že se nejedná o nějaký společenský klub lidí se zvláštními výsadami.

Je to společenství lidí, kteří společně volají k Bohu a v každodenním životě se usilují následovat učení Ježíše Krista. Každý podle svých talentů, schopností, možností…

Číst dál

Aktuální přehled bohoslužeb ve farnostech

"A my jsme poznali lásku, kterou k nám Bůh má, a uvěřili jsme jí" (1 Jan 4,16)

ICLic. Mgr. Petr Kubant
ICLic. Mgr. Petr Kubant Probošt - duchovní správce farnosti

Phasellus commodo tincidunt metus, sit amet dignissim est dictum quis. Proin nec congue justo. Vivamus mollis bibendum blandit. Morbi imperdiet justo in cursus porttitor, donec porta posuere.

Ing. Josef Haman
Ing. Josef Haman Jahen

Poděbrady

Morbi lectus nulla, suscipit eget volutpat in, pellentesque sed massa. Aenean ut mauris egestas, vulputate arcu sit amet, bibendum nunc. Nam interdum commodo ex, vel convallis nisi vehicula a. Etiam dapibus quam ut vehicula congue.Aliquam iaculis elit pharetra quam tincidunt, eget bibendum diam facilisis.

Curabitur volutpat laoreet imperdiet. Maecenas pulvinar luctus quam, dictum vestibulum urna semper sit amet. Pellentesque consectetur augue euismod massa porta feugiat ac sit amet velit.  Nullam ipsum ante, dictum sit amet quam in, vestibulum tristique urna.

Najít bohoslužbu

Aktuálně DNES

Farní obvod Poděbrady

Oceanfront Hotel Lahaina, Maui, HI

Vivamus malesuada ipsum justo, quis lacinia nisi hendrerit in.Quisque venenatis ligula sed arcu pellentesque, suscipit varius tellus luctus.  Mauris sagittis dui in dictum laoreet. Aliquam accumsan tincidunt erat semper malesuada. Mauris id egestas leo. Duis sodales faucibus magna, a condimentum nunc fringilla vitae.

Integer cursus vehicula metus, at ornare lacus. Nam fringilla ipsum quam, ac viverra dolor fringilla at. Fusce eleifend feugiat lorem, at euismod ante fringilla in. In a nibh semper, varius enim sed, malesuada sem.

What Are You Waiting For?

Aenean ornare sapien in ullamcorper ornare. Fusce ut hendrerit metus. Integer id blandit metus. Nullam fermentum elit vel lacus accumsan maximus. Pellentesque tincidunt quam augue, vel cursus mi ullamcorper id.

Vestibulum tristique, dui dapibus dignissim aliquet, sem diam dictum ante, at pharetra risus massa sit amet nisi. Etiam sit amet egestas est, non condimentum risus. Proin felis erat, luctus eu varius a, vestibulum in dui. Ut eget hendrerit ex.