Poděkování

Děkuji všem, kteří jste obětavě zajišťovali „modlitební stráž“, když byl kostel ve svátečních dnech otevřený pro veřejnost. Také všem, kteří sledujete živě vysílané bohoslužby a přicházíte k přijetí Eucharistie.

Prosba, výzva a doporučení

• Intenzivně se modleme – jak každý z nás umí
  • Buďme duchovně účastni na mši sv. vysílaných na našich webových stránkách, TV-NOE, Radio Proglas, TV. Lux a pod.

Svátost smíření

Stále máte možnost svátosti smíření nebo rozhovoru s knězem v jakékoli záležitosti. KDYKOLIV po osobní domluvě na mob: 731800196 (o.Petr Kubant, probošt). Rád Vás uvítám a rád Vám posloužím.

Jak přečíst Bibli za rok

Úvod autora skvělého plánu na přečtení celé Bible za rok najdete ZDE. Modlitby a plány na jednotlivé měsíce najdete ve vývěsce v předsíni kostela, na zadní lavici v kostele a nebo ZDE na webové stránce (PDF).

POŘAD BOHOSLUŽEB V PODĚBRADECH 3. 1. – 10. 1. 2021

KVŮLI OPATŘENÍ COVID-19 JE OMEZENÝ POŘAD BOHOSLUŽEB

NE 3. 1. 2. NEDĚLE PO NAROZENÍ

• 10:00 Poděbrady – mše sv. za všechny živé i zemřelé farníky a celé naše farní společenství. Živé vysílání bez účasti lidu. Možnost Eucharistie do 12:00