V tomto týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb

NE 19. 9. – Ve všech kostelích naší diecéze se dnes koná sbírka na podporu církevního školství v naší diecézi. Děkujeme za Vaši velkodušnost! Po skončení této mše sv. bude na proboštství prodej náboženské literatury.

SO 25. 9. – koná se Svatovojtěšská modlitební novéna v kostele sv. Vojtěcha v Libici n. Cidlinou.

• 9:30 – adorace a soukromá modlitba
  • 10:00 – mše sv. za kněžská povolání po mši sv. zveme na přátelské setkání a občerstvení „v domečku“.

POZVÁNKA PRO DĚTI (a rodiče)

SO 2. 10.Zveme všechny naše děti (v doprovodu dospělých) na Setkání Papežského misijního díla do Tismic u Č. Brodu. Kromě mše sv. bude pro děti připraven zajímavý program.

PO 18. 10. Proběhne aktivita: Milion dětí se modlí růženec (děti se modlí za misie) – je dobře se zaregistrovat.

Pro bližší informace a přihlášení dětí a způsob dopravy do Tismic – je kontaktní osoba: Mgr. Klára Bulušková

Výuka náboženství pro žáky zákl. škol

ROZVRH JE VYVĚŠEN – prosíme rodiče, aby své děti přihlásili u pí. Jany Kubínové, nebo na proboštském úřadě. Výuka začne od října.

Moc rádi budeme vyučovat (přednášet) i středoškolákům a Vám – dospělým farníkům (bez rozdílu věku!!!)

– pokud budete mít zájem a dáte nám o sobě vědět.

Těšíme se na Vás!!

P O Z O R – V Ý Z V A !

Kdo z farníků by se chtěl něco dozvědět o možnostech a způsobu dobrovolnické služby v rámci CHARITY (a možná se v budoucnu i zapojit) – ať napíše svoje jméno – a kontakt na sebe) vzadu na připravený list. Pro zájemce připravíme informační setkání s kvalifikovanými pracovníky Oblastní Charity.

PŘEDBĚŽNÉ OZNÁMENÍ

Stále nám zbývá velký počet výtisků Katolického týdeníku. (i po zredukování).

PROSÍM, od nového roku (1.1.2022) ať si každý, kdo chce odebírat K.T. – sám zařídí předplatné a doručení do vlastní poštovní schránky.

Děkujeme za pochopení.

Pořad bohoslužeb v týdnu 19. 9. – 26. 9. 2021

NE 19. 9. 25. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• 8:00 Libice – bohoslužba slova
  • 8:00 Vrbice – mše sv.
  • 10:00 Opočnice – bohoslužba slova
  • 10:00 Poděbrady – mše sv. titulární slavnost našeho kostela.

PO 20. 9. pam. sv. Ondřeje a druhů, korejských mučedníků

• MŠE SV. NENÍ

ÚT 21. 9. Svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty

• 18:00 – za živé i zemřelé členy rodiny

ST 22. 9.

• 18:00 mše sv. – na dobrý úmysl

ČT 23. 9. pam. sv. Pia z Pietrelciny, kněze

• 18:00 mše sv.

PÁ 24. 9.

• 18:00 mše sv.

SO 25. 9. Svatovojtěšská novéna v Libici n.C.

• 9:30 – adorace
  • 10:00 – mše sv.
  • 18:00 – mše sv. v Poděbradech

NE 26. 9. 26. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• 8:00 Libice – mše sv.
  • 8:00 Vrbice – bohoslužba slova
  • 10:00 Opočnice – bohoslužba slova
  • 10:00 Poděbrady – mše sv.

„Poznali lásku, kterou k nám Bůh má, a uvěřili jsme jí“