Kvůli opatření COVID-19 je omezený pořad bohoslužeb v celém poděbradském farním obvodě.

Milí poděbradští farníci a návštěvníci tohoto kostela,

v rámci zpřísněných opatření kvůli COVID-19

JSOU PRAVIDELNÉ BOHOSLUŽBY V TOMTO KOSTELE POVÝŠENÍ SV. KŘÍŽE ZRUŠENY (AŽ DO ODVOLÁNÍ)

Výzva

Každý den se duchovně spojme ve 20:00 v modlitbě za ochranu, zdraví a skončení pandemických opatření.

Jsem vám stále k dispozici pro duchovní rozhovor, svátost smíření atd. Kontaktovat mě můžete obvyklým způsobem telefonicky nebo e-mailem.

Modlím se za vás všechny!

Ať nás Dobrý Bůh chrání od všeho zlého!

ICLic. Mgr. Petr Kubant probošt

Omezený pořad bohoslužeb

• NE 18 .10. v 10:00 29. Neděle v mezidobí – mše sv. vysílaná živě na internetu za všechny živé i zemřelé farníky a celé naše farní společenství. Možnost sv. přijímání (jednotlivě) do 12:00. Den modliteb za misie.
  • PO 19. 10. mše sv. není
  • ÚT 20. 10. mše sv. není
  • ST 21. 10. v 18:00 mše sv. vysílaná živě na internetu za Jiřího Peška. Možnost sv. přijímání do 19:00.
  • ČT 22. 10. mše sv. není
  • PÁ 23. 10. mše sv. není
  • SO 24. 10. Pam. Panny Marie | mše sv. není
  • NE 25. 10. 10:00 30. Neděle v mezidobí – mše sv. vysílaná živě na internetu za všechny živé i zemřelé farníky a celé naše farní společenství. Možnost sv. přijímání (jednotlivě) do 12:00.